Imu Sau Duomenų Apsaugos Politika

Visi duomenys renkami, laikomi ir tvarkomi remiantis Europos Sąjungos Bendruoju Duomenų Apsaugos Reglamentu Nr. 2016/679, bei kitais galiojančiais teisės aktais, išskyrus atvejus, kai duomenis privalome pateikti teisės aktų numatyta tvarka, arba esame gavę Jūsų sutikimą dėl duomenų perdavimo trečiajai šaliai.

1.1. Kas yra asmens duomenys?
1.2. Asmens duomenys - vardas, gimimo data, adresas ar elektroninio pašto adresas, susirašinėjimas, žinutės, nuotraukos ir kt..
1.3. Šioje skiltyje yra pateikiama informacija, kokiais tikslais mes renkame ir kokiais tikslais juos tvarkome, bei naudojame jūsų pateiktus duomenis:

 • Profilio nuotrauką
 • Vardą
 • Pavardę
 • Gimimo datą
 • Elektroninio pašto adresą

1.4. Tam, kad galėtumėte naudotis mūsų Svetaine ir Svetainės teikiamomis paslaugomis, per svetainę vykdyti sandorius, palikti atsiliepimus bei bendrauti su kitais nariais, Jums reikalinga imusau.lt paskyra.
1.5. Šiam tikslui Jūs turite užsiregistruoti ir tapti svetainės nariu.
1.6. Nariu tampama užsiregistravus ir tapus mūsų Svetainės registruotu Vartotoju, kuriam suteikiamos platesnės galimybės nei lankantis svečio teisėmis.
1.7. Registruojantis privalu pateikti šiuos duomenis, t.y.
 • Nario slaptavardis
 • El. pašto adresas
 • Slaptažodis

2. Tavo asmeninė informacija

2.1. Šioje skiltyje pateikimas vardas, pavardė, gimimo data, bei aprašymas (apibūdinantis Tave, kaip asmenybę).
2.2. Jeigu pageidaujate tapti mūsų Svetainės registruotu Vartotoju, privalote pateikti duomenis t.y.: vardą, pavardę, gimimo datą, el. pašto adresą, nuotrauką.
2.3. Naudodamiesi Svetaine pateikiami (IP adresai, peržiūrimi skelbimai, susirašinėjimai ir kt), visa tai yra pateikiami laisva Jūsų valia ir jie skirti tik Jūsų reikmėms ir/ar bendravimui svetainėje palengvinti.

2.4. Bendrovė taip pat kaupia ir tvarko duomenis, kuriuos prisijungiant prie svetainės siunčia jūsų įrenginys: prisijungimų ir veiksmų IP adresai ir laikai, Vartotojo naudojama naršyklė ir jos versija, duomenys apie naudojimąsi Svetaine. Šie duomenys naudojami statistinės analizės, techninio svetainės tobulinimo tikslais, taip pat reklamos tinkinimo tikslais ir yra renkami slapukų (cookies) ar panašiomis technologijomis. Jeigu naudodamiesi mūsų svetaine dalyvaujate forume, susirašinėjate, taip pat bus saugomi šie duomenys:
 • Žinutės;
 • Komentarai, kuriuos paliekate apie kitų narių parduodamas prekes;
 • Atsiliepimai;
 • Jūsų komunikaciją su kitais nariais.

2.5. Sukurtas turinys išliks prieinamas internete ir Jums pašalinus savo profilį iš svetainės, tačiau bus matyti, kad turinys, kurį sukūrė narys, nėra aktyvus.
2.6. Žinučių, komentarų, susirašinėjimų turinys yra griežtai cenzūruojamas.
2.7. Visiška atsakomybė dėl talpinamo teksto bei nuotraukų tikslumo bei atitikimo LR įstatymams atitenka asmeniui / Svetainės nariui ir /ar Svečiui.
2.8. Imu Sau .lt įgyja intelektualinę teisę į tinklapyje patalpintas nuotraukas bei jų aprašymus.
2.9. Imu sau komanda turi teisę sustabdyti Vartotojo narystę, jeigu kyla nusiskundimų ar įtarimų dėl netinkamos ar neleistinos nario veiklos.


Su nuoširdžiausiais linkėjimais,
- Imu Sau Komanda-